Güzellik Uzmanlığı Eğitimi

Antalya güzellik kursu ve güzellik uzmanlığı denince akla Kudamm Akademi kurs ve eğitim hizmetleri gelir. Kudamm Akademi,Almanya Berlin’de başlattığı eğitim ve uygulama hizmetlerini Türkiye’ye getirmiş olup aralıksız olarak 25 yıldır sürdürmektedir.2004 yılından bu yana el ve tırnak kozmetiğinde eğitim ve hizmet kategorisini Türkiye’ye ilk getirenlerden biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

antalya güzellik kursuGünümüzde ise firmamız; protez tırnak,ipek kirpik,cilt bakımı,masaj,kalıcı makyaj,temel makyaj,güzellik uzmanlığı, üst seviye güzellik uzmanlığı içeren eğitimler gibi ana güzellik branşlarında eğitim vermektedir.

Ayrıca 25 yıl ve binlerce müşteriden edinilen mesleki bilgeliğini sektöre yeni adım atacak kişi ve kurumlara kurs ve eğitim yoluyla aktarmakta ve her yıl giderek üzerine katmaktadır.

Güzellik uzmanlığı uygulayıcısı olmamızın yanı sıra mesleki birikimlerimizi paylaşmak bizim için büyük bir gururdur. Güzellik uzmanlığı eğitimi kurs ve özel eğitimler, kalıcı makyaj cihazı uygulayıcısı ve uzmanlığı konularında hiç düşünmeden bize ulaşın ve günümüzün en mükemmel ve personel aranan alanlarındaki iş fırsatlarını kaçırmayın. Özel eğitimler ve kurs olanaklarından yararlanıp, Kudamm Akademi ile güzelleştirerek ve güzelleşerek para kazanın.

Antalya Güzellik Kursu Güzellik Uzmanlığı Eğitimleri Denince Elbette Kudamm Akademi

Almanya’dan ülkemize uzanan 25 yıl üzerindeki mesleki tecrübemiz ve mesleğin Türkiye’deki kilometre taşı konumumuz nedeniyle, bu büyük markanın olanaklarından faydalanmanız bizi çok mutlu edecektir. Yetiştireceğimiz yeni meslektaşlarımız ile birlikte sektöre katacaklarımız bizi ilk gün ki amatör ruhumuzla sevindiriyor. Güzellik uzmanlığı kursları bakımından en iyi yerde olduğunuzu bilmenin huzuruyla özel eğitimler ile güvenle ilerleyin.

Günümüzde insanlar bakımlı olmanın hem özgüvenleri açısından çok önemli olduğunu hem de toplumdaki duruşları açısından bir imza niteliğinde olduğunu biliyor ve çoğu kadın olmazsa olmazları arasına koyuyor.

İş hayatında sabah erken işe giderken makyajının hazır olmasını isteyen hanımlar da giderek artıyor. Kalıcı makyaj ve tırnak uygulamaları hayatları kolaylaştırırken, size zamandan kazandırıyor.

Her gün oje değişimi ya da el bakımı için, ya da makyaj için ayıracağınız vakti başka pek çok önemli an için kullanıp kendinize bir ekstra alan oluşturabilirsiniz.

Bu anlamda bu uygulamalar çok gözde olduğundan işin geleceği ve iş fırsatları açısından çok değerli bir noktada olduğunu belirtmek isteriz.

Bu konudaki kurs, eğitim ve özel eğitimler, kalıcı makyaj eğitim ve uygulamaları ve belki de eğitim uygulayıcısı olabileceğiniz Antalya güzellik kursu fırsatları için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Antalya Güzellik Uzmanlığı Kursu Sonrası Neler Olur?

Antalya güzellik uzmanlığı kursu olarak Antalya bölgesinde önde gelen güzellik uzmanlığı uygulayıcısı kişiler tarafından alacağınız eğitim sonrası onaylı güzellik uzmanlığı sertifikası alıp, sektörün önemli hizmet sağlayıcıları ile çalışabilir ya da kendinize ait bir güzellik merkezi açabilirsiniz. Estetisyenlik kursu konusu çok ciddi ve ehil ellerce yapılmazsa sonuçları sıkıntılı olabilecek bir iştir. Özellikle epilasyon eğitimi özel olmalıdır.

İyi bir eğitim almayan epilasyon uzmanı cilt yakabilir. Onaylı eğitimler özel aşamalara sahip olduğundan riskleri tamamen ortadan kaldırır. Bu hem hizmet alanı kişiyi sonucu dönülmez bir noktaya getirebilir, hem de hizmet sağlayıcının markasına zarar verir. Bu bakımdan onaylı eğitimler, cilt yakma gibi tehlikelerden eğitim alan personeli uzak tutacaktır.

Alacağınız kurs sonrası en prestijli kurumlardan birinin mezunu olarak mesleğin en iyi temsilcilerinden biri olarak sektöre hizmet veriyor olacaksınız. Geleceğin en çok kazandıran mesleklerinden birine sahip olup bazı noktalarda kendi uygulamalarınızı da gerçekleştiriyor olmanın konforu da bambaşka hissettirecek. Üst kalitede işler çıkaran firmamız, sahip olduğu mükemmel birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor olmaktan ve geleceğin şekillenmesi açısından istihdama katkıda bulunmaktan hep gurur duyuyor olacak.

MEB Onaylı Güzellik Uzmanlığı Kursları Antalya

Özel Antalya güzellik uzmanlığı kurs ve eğitim konularında Kudamm Akademi’nin ayrıcalıklarından ve uygun fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

antalya güzellik uzmanlığıYalnızca fiyatın belirleyici etken olmasına izin vermeyip, en kaliteli olandan eğitim almak gayesiyle yola çıkmanızı tavsiye etmekle birlikte halkımıza hep en uygun ve bütçe dostu kampanyalarla hizmet sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Piyasada eğitim ve kurs konularında fiyatlar değişkenlik göstermekle birlikte, en yeni ve güncel fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Şimdi hemen sitemizi incele ve güzellik kursu Antalya kategorisinde en iyiyle, en iyi eğitim ve kurs olanaklarına sahip ol. Kudamm Akademi’nin ayrıcalıklı dünyasına sen de dahil ol!

Eğitmenlerimiz tarafından verilen kurslarımızdan ipek kirpik, protez tırnak ve kalıcı makyaj kursu Antalya merkez dışında Antalya Muratpaşa Lara, Kepez, Manavgat bölgesinden ve Türkiyenin dört bir yanından ciddi oranda başarılı kursiyerlerimiz sertifikalarını almaktadır.

Güzellik Uzmanlığı Kurs Fiyatları Ne Kadar?

Güzellik uzmanlığı eğitim kategorisinde fiyatlar eğitimin içeriğine göre değişkenlik göstermekle birlikte, en yeni ve indirimli fiyatlarımız için Kudamm Akademi iletişime geçin.

Güzellik uzmanlığı kursu kaç ay sürüyor?

Güzellik uzmanlığı eğitimleri her segmente ve konu başlığına göre değişmekle birlikte ipek kirpik eğitimleri 4 saatlik teorik eğitimden başlayarak, diğer konu başlıklarında 5 ay süren bir eğitim süresi mevcuttur. Güzellik eğitimi ve kalıcı makyaj eğitimi yine farklı konular ve sürelerdedir.

Güzellik sertifikası kaç ayda alınır?

Güzellik kategorisinde başta ipek kirpik, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, protez tırnak olmak üzere pek çok başlık bulunmakla birlikte her biri için farklı süre ve içeriklerde eğitim söz konusudur. Bu anlamda hepsine ya da birden fazla başlıkta konuya hakim olmak ve uzmanlaşmak için hatırı sayılır bir süreyi bu işe ayırmak gerekecektir.

Güzellik uzmanlığı kursu günde kaç saat?

Güzellik uzmanlığı kursları farklı konu başlıkları altında farklı içeriklere sahip olduğundan, bazıları için günlük 4 saat ile başlayıp tam güne dek ulaşan saatlerde bir skala mevcuttur.

Güzellik uzmanlığı belgesi nasıl alınır?

Antalya Kudamm Akademi’de 826 saatlik cilt bakım,temel makyaj,masaj,el ve ayak bakımı,bölgesel incelme,lazer epilasyon, eğitimlerini tamamladıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığının belirlemiş olduğu sınavları başarı ile tamamladığınız takdirde güzellik uzmanlığı belgesini almaya hak kazanırsınız

4. seviye güzellik uzmanlığı sınavı kaç soru?

Teorik sınavda adaylara en az 30 soruluk 4 seçenekli çoktan seçmeli ve her biri eşit puan değerinde yazılı sınav uygulanır. Sınavda yanlış cevaplandırılan sorulardan herhangi bir puan indirimi yapılmaz. Sınavda adaylara her soru için ortalama 2 dakika zaman verilir.30 sorudan 18 doğru cevap seçeneğini işaretleyen adaylar teori sınavını başarı ile geçmeye hak kazanırlar.