Güzellik Uzmanlığı Eğitimi

Antalya güzellik uzmanlığı kursu ve güzellik uzmanlığı eğitimi denince akla Kudamm Akademi kurs ve eğitim hizmetleri gelir. Kudamm Akademi,Almanya Berlin’de başlattığı eğitim ve uygulama hizmetlerini Türkiye’ye getirmiş olup aralıksız olarak 25 yıldır sürdürmektedir.2004 yılından bu yana protez tırnakta eğitim ve hizmet kategorisini Türkiye’ye ilk getirenlerden biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

MEB Onaylı Güzellik Uzmanlığı Program İçeriği

Teorik Bilgiler: İş organizasyonu yapma – İş sağlığı ve güvenliği – İlk yardım – Diksiyon(müşteri ilişkileri) – Mesleki anatomi ve fizyoloji – Besin ögeleri ve besin grupları – Kozmetik ürün bilgisi ve satış teknikleri – Deri anatomisi ve deri hastalıkları – Klasik cilt bakımı

Cilt Bakım Teknikleri: Hydrafacial cilt bakımı – Peeling (organik ve kimsal) – Karbon peeling – Dermapen – İğnesiz mezoterapi

Vücut Bakımları: Vücut analizi – Ürünlerle vücut bakımı – Cihazlarla vücut bakımı (Elektrostmülasyon,Kavitasyon,Cihazlarla zayıflama yöntemleri

Epilasyon ve Depilasyon Yöntemleri:İğneli epilasyon ve ışıklı epilasyon yöntemleri – Ağda uygulamaları – Kaş alımı ve ölçümleri

Masaj Teknikleri:Klasik masaj

Makyaj Teknikleri:Kamuflaj makyajı – Gece gündüz makyajı – Karakter makyajı – Kaş kirpik boyama

El ve Ayak Bakımları:Islak manikür pedikür-Protez tırnak(Jel tırnak) – Kalıcı oje – Kuru manikür

Güzellik uzmanlığı programı içerisinde ipek kirpik eğitimi ücretsizdir.

Günümüzde ise firmamız; protez tırnak eğitimi,ipek kirpik eğitimi,cilt bakım eğitimi,masaj eğitimi,kalıcı makyaj eğitimi,profesyonel makyaj eğitimi,güzellik uzmanlığı eğitimi, üst seviye güzellik uzmanlığı içeren eğitimler gibi ana güzellik branşlarında eğitim vermektedir.

Ayrıca 25 yıl ve binlerce müşteriden edinilen mesleki bilgeliğini sektöre yeni adım atacak kişi ve kurumlara kurs ve eğitim yoluyla aktarmakta ve her yıl giderek üzerine katmaktadır.

Antalya Güzellik Kursu Güzellik Uzmanlığı Eğitimleri Denince Elbette Kudamm Akademi

Yetiştireceğimiz yeni meslektaşlarımız ile birlikte sektöre katacaklarımız bizi ilk gün ki amatör ruhumuzla sevindiriyor. Güzellik uzmanlığı kursları bakımından en iyi yerde olduğunuzu bilmenin huzuruyla özel eğitimler ile güvenle ilerleyin.

Günümüzde insanlar bakımlı olmanın hem özgüvenleri açısından çok önemli olduğunu hem de toplumdaki duruşları açısından bir imza niteliğinde olduğunu biliyor ve çoğu kadın olmazsa olmazları arasına koyuyor.

İş hayatında sabah erken işe giderken makyajının hazır olmasını isteyen hanımlar da giderek artıyor. Kalıcı makyaj ve tırnak uygulamaları hayatları kolaylaştırırken, size zamandan kazandırıyor.

Her gün oje değişimi ya da el bakımı için, ya da makyaj için ayıracağınız vakti başka pek çok önemli an için kullanıp kendinize bir ekstra alan oluşturabilirsiniz.

Bu anlamda bu uygulamalar çok gözde olduğundan işin geleceği ve iş fırsatları açısından çok değerli bir noktada olduğunu belirtmek isteriz.

Bu konudaki kurs, eğitim ve özel eğitimler, kalıcı makyaj eğitim ve uygulamaları ve belki de eğitimci  olabileceğiniz  Antalya güzellik kursu fırsatları için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Antalya Güzellik Uzmanlığı Kursu Sonrası Nerelede Çalışabilirim?

Kudamm Akademi Antalya bölgesinde Güzellik Uzmanlığı Kursu olarak eğitim alanında önde gelen yerlerdendir.  Eğitim sonrası alacağınız Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Güzellik Uzmanlığı Kursu bitirme belgesi ile sektörün önemli hizmet sağlayıcıları ile çalışabilir ya da kendinize ait bir güzellik merkezi açabilirsiniz. Güzellik uzmanlığı çok ciddi ve ehil ellerce yapılmazsa sonuçları sıkıntılı olabilecek bir iştir. Özellikle cilt bakımı ve epilasyon eğitimi  çok detaylı olmalıdır.

Güzellik uzmanlığı kursunda iyi bir eğitim almayan epilasyon uzmanı cildi yakabilir ve ciddi sorunlara yol açabilir. Onaylı eğitimler özel aşamalara sahip olduğundan riskleri tamamen ortadan kaldırır. Bu hem hizmet alanı kişiyi sonucu dönülmez bir noktaya getirebilir, hem de hizmet sağlayıcının markasına zarar verir. Bu bakımdan milli eğitim bakanlığı onaylı gerçek eğitimler, cilt yakma gibi tehlikelerden eğitim alan personeli uzak tutacaktır.

Alacağınız kurs sonrası en prestijli kurumlardan birinin mezunu olarak mesleğin en iyi temsilcilerinden biri olarak sektöre hizmet veriyor olacaksınız. Geleceğin en çok kazandıran mesleklerinden birine sahip olup bazı noktalarda kendi uygulamalarınızı da gerçekleştiriyor olmanın konforu da bambaşka hissettirecek. Üst kalitede işler çıkaran firmamız, sahip olduğu mükemmel birikim ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor olmaktan ve geleceğin şekillenmesi açısından istihdama katkıda bulunmaktan hep gurur duyuyor olacak.

MEB Onaylı Güzellik Uzmanlığı Kursları Antalya

Özel Antalya güzellik uzmanlığı kurs ve eğitim konularında Kudamm Akademi’nin ayrıcalıklarından ve uygun fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Yalnızca fiyatın belirleyici etken olmasına izin vermeyip, en kaliteli olandan eğitim almak gayesiyle yola çıkmanızı tavsiye etmekle birlikte halkımıza hep en uygun ve bütçe dostu kampanyalarla hizmet sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Piyasada eğitim ve kurs konularında fiyatlar değişkenlik göstermekle birlikte, en yeni ve güncel fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Şimdi hemen sitemizi incele ve güzellik kursu Antalya kategorisinde en iyiyle, en iyi eğitim ve kurs olanaklarına sahip ol. Kudamm Akademi’nin ayrıcalıklı dünyasına sen de dahil ol!

Eğitmenlerimiz tarafından verilen kurslarımızdan ipek kirpik, protez tırnak ve kalıcı makyaj kursu Antalya merkez dışında Antalya Muratpaşa Lara, Kepez, Manavgat bölgesinden ve Türkiyenin dört bir yanından ciddi oranda başarılı kursiyerlerimiz sertifikalarını almaktadır.

Güzellik Uzmanlığı Kurs Fiyatları Ne Kadar?

Güzellik uzmanlığı eğitimlerimize ilave olarak ipek kirpik eğitimlerini de ilave olarak bu programın içerisinde sunuyoruz.Güzellik uzmanlığı paket programımız için bizimle iletişime  geçiniz

Güzellik uzmanlığı kursu kaç ay sürüyor?

Güzellik uzmanlığı eğitimleri toplamda ipek kirpik ile birlikte 5 ay sürmektedir.

Güzellik uzmanlığı belgesi ile işyeri açabilir miyim ?

İşyeri açabilmek için alabiliceğiniz en büyük belge güzellik uzmanlığı belgesidir.Güzellik uzmanlığı belgesini çıraklık eğitim merkezlerinden alacağınız ustalık belgesi ile birleştirdiğinizde kendi işyerinizi açabilir,halk eğitim merkezleri dahil eğitim kurumlarında bu branşın eğitimini verebilirsiniz.

Güzellik uzmanlığı belgesi nasıl alınır?

Antalya Kudamm Akademi’de 826 saatlik cilt bakım,temel makyaj,masaj,el ve ayak bakımı,bölgesel incelme,lazer epilasyon, eğitimlerini tamamladıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığının belirlemiş olduğu sınavları başarı ile tamamladığınız takdirde güzellik uzmanlığı belgesini almaya hak kazanırsınız

4. seviye güzellik uzmanlığı sınavı kaç soru?

Teorik sınavda adaylara en az 25 soruluk 4 seçenekli çoktan seçmeli ve her biri eşit puan değerinde yazılı sınav uygulanır. Sınavda yanlış cevaplandırılan sorulardan herhangi bir puan indirimi yapılmaz. Sınavda adaylara her soru için ortalama 2 dakika zaman verilir. 25 sorudan 18 doğru cevap seçeneğini işaretleyen adaylar teori sınavını başarı ile geçmeye hak kazanırlar. Uygulama sınavları ise aynı gün teori sınavından başarılı olan kursiyerler için düzenlenir.