Hakkımızda

1998  yılında Almanya Berlinde başladığımız meslek hayatımıza aralıksız 24 yıldır devam etmekteyiz. 2004 senesinde kurmuş oldugumuz Kudamm nail&hand cosmetic firması ile Türkiyeye  meslegi getiren ilk firmalardan birisi olmaktan gurur duyarken, mesleki derin tecrübelerimizi Kudamm Akademi çatısı altında sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

 Kudamm Akademi olarak 2004 yılından bu yana bizleri tercih eden 400’den fazla öğrencimizi Protez Tırnak Eğitimi uzmanlığı alanında meslek sahibi yaptık. İşimize verdiğimiz önemle Türkiye’de TRT1, Kanal D, Show TV ve Star TV gibi önemli basın kuruluşlarının dikkatini çektik ve gerek protez tırnak uygulama alanında gerekse bu mesleğin eğitimcisi kimliğiyle basın yolu ile halkımızı bilgilendirdik.

2004 yılında Ankara’da başladığımız mesleki eğitim sürecimize 2008 yılında yeni bir ivme kazandırarak Türkiye’nin turistik ve tarihi dokusuyla dünyaca ünlü şehri Antalya’da verdiğimiz konaklamalı eğitimlerle devam ediyoruz. Vermiş olduğumuz 5 günlük 10 günlük özel programlar ve 20 günlük Milli eğitim onaylı sertifikalı eğitim süreleri boyunca ücretsiz konaklayıp, eğitimden arta kalan zamanlarınızda şehrin güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Sadece uygulama tecrübesi değil alanında kendini ispatlamış eğitimci tecrübesine de sahip uzmanlarla çalışmaktayız.

Vizyon ve Misyonumuz

Eğitim sürecinde gündemdeki en son teknik ve sistemleri takip ediyor; en yeni bilgi ve teknolojileri sizlere sunuyoruz. Verdiğimiz eğitim kalitesi ile üm öğrencilerimizi gerek uygulama gerek bilgi bakımından en üst seviye ulaştırıyoruz.

Maksimum uygulama ile el alışkanlığını eğitim içinde kazanılması amacı ile canlı ve cansız modeller üzerinde deneyim sağlıyoruz. Canlı modelleri sizin adınıza biz temin ediyoruz. Kendimizi ticari bir işletme olarak değil, eğitimin kalitesine önem vererek başarılı kursiyerler yetiştirmeyi amaç edinmiş bir kurum olarak tanımlıyoruz. Öğrenci başarısını ve memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Eğitim sonunda gerek çalışma, gerek işyeri açma gerekse uygulamalarda karşılaşılabilecek sorunlar ile ilgili desteğe her zaman devam ediyoruz.